Співпраця з Кримом (відео)

Оксамитовий сезон в Криму. Переваги такого відпочинку на Харківщині презентували кримські урядовці та бізнесмени. Саме у першій столиці стартував проект “Оксамитовий сезон – сезон здоров’я”. Місце для його початку кримчане обрали не випадково – жителям індустріальних мегаполісів, на кшталт, Харкова відпочинок у Криму вкрай корисний. А в оксамитовий сезон він обійдеться дешевше. Йдеться про суттєві знижки, що їх готові надати тур-оператори.

 

Дешевше закордонних, але не гірше, нахвалюють експерти у галузі курортології кримські курорти. Мовляв, для жителів індустріальних міст кращої нагоди здоров’я поправити годі й шукати. Лікувальні грязі, морська вода або витяжки з винограду – до послуг відпочивальників унікальні технології природолікування. Наразі, проект розраховваний, передусім, на профі у галузі туристичного бізнесу. Саме вони мають розповісти українцям про переваги відпочинку у Криму.

Олег Фесенко, експерт з міжнародної курортології

Именно в это время лечатся и по-настоящему лечатся. Прежде всего, пульмологические заболевания. Второй очень интересный фактор. Крым на сегодняшний день – это огромное количество мест восстановления здоровья и смело можно говорить, что в Крыму можно восстанавливать здоровье при любом заболевании.

На масштаби кримського курортного потенціалу Харківщина поки не зазіхає, визнають обласні владники. Проте, можливостей для співпраці з південним узбережжям Криму в області вдосталь.

Дмитро Кузнєцов, начальник обл. управління культури і туризму

В Харьковской области может быть не в областную больницу, но в поликлинники Харьковской области приезжают для того, чтобы, в том числе, сделать и косметические операции и с Германии, и с Австрии. Тот ресурс, которым мы обладаем, мы должны им воспользоваться.

Нинішній проект “Оксамитовий сезон-сезон здоров’я” – частина стратегічної державної програми з підтримки розвитку курортного бізнесу у Криму. Кримчани запевняють, готові надати тур-операторам суттєві знижки на лікувальні тури до Криму.

Ігор Котляр, заступник міністра курортів і туризму АР Крим

Скидки – это не главное, главное – дать возможность гражданам Украины крупных промышленных городов, где, на сегодняшний день, нет практически здоровых людей. Не говоря уже о детях, получить то профлечение в Крыму, которое существует и получить его в межсезонье.

За даними кримських владників, минулоріч у Криму серед українських відпочивальників найбільше було саме жителів Харківщини.

 

Юлія Ляхова