Спеціальна комісія почала оцінювати та приймати на баланс подарунки губернатора

День народження свято особисте, але подарунки належать Державі! – звісно якщо ти губернатор. Сьогодні спеціальна комісія, створена при Харківській обладміністрації, почала оцінювати та приймати на баланс подарунки Михайла Добкіна. Як зазначила заступник керівника апарату Олена Коробка, усе сховають у спеціальній кімнаті. Тож власне іменинникові майже нічого не дістанеться.

 

 

Віддати на користь Вітчизні. Мова йде про подарунки, які презентують чиновникам. Згідно з законом України офіційні особи мають протягом місяця передати свої дари на баланс держави – інакше їх розцінять як хабар. Михайло Добкін іменини відсвяткував двадцять днів тому, а подарунків додому так і не приніс.Ручний годинник , кілька видань головної книги християн – біблії  безліч картин та невеличка статуетка вождя світового пролетаріату Володмира Леніна. Це далеко не повний перелік презентів, які Михайло Добкін отримав на свій день народження. За словами керівника спеціально створеної при облдержадміністрації комісії для оцінки подарунків, Олени Коробки – всього понад півсотні найменувань, . Наразі подарунки, ще буквально безцінні, але вже занесені в спеціальний акт.

Олена Коробка, заст. керівника апарату ХОДА


Вот эти все подарки, которые вы сейчас видите, все, которые вы посмотрели тут же. Это подарки, которые были приподнесены на день рождения Михаилу Марковичу Добкину 26 февраля.


До складу комісії входять представник податківців та декілька незалежних експертів, які мають досвід роботи з художніми цінностями. І поки фахівці подарунки оцінюють – зберігаються вони в спеціальному приміщенні, яке виділили під офіційні дари облдержадміністрації.

Олена Коробка, заст. керівника апарату ХОДА


Она находится в помещении обладминистрации, на цокальном этаже, она специально подготовлена, там сделаем стелажи. Она достаточно сухая, чтобы там подарки могли нормально храниться.

Символ влади українського народу – булава, підкова на щастя , збірка книг Леоніда Парфьонова “Намедні” та інші подарунки не назавжди залишаться в кімнаті, що знаходиться в підвалі облдержадміністрації.

Олена Коробка, заст. керівника апарату ХОДА

Ряд подарков, я думаю, что картины, которые вы тут видите они найдут свое место в помещениях обладминистрации, возможно. Возможно какие-то вот  статуэтки, может быть какие-то мелкие настольные приборы будут храниться в кабинетах или, может быть, наших залах демонстрационных, на стендах, которые у нас тоже очень красивые.

Хто який подарунок презентував не відомо, каже Олена Коробка. А от загальна вартість приносин стане відома по завершенні роботи оцінюючої комісії. Обіцяють впоратися максимум за місяць.

Павєл Посохов