Спеціальна комісія МОЗ оглянула ув'язнену Юлію Тимошенко

Юлію Тимошенко оглянула спеціальна комісія міністерства охорони здоров’я України у складі дев’ятьох спеціалістів, на чолі із першим заступником міністра. По допомогу до медиків звернувся начальник Качанівської виправної колонії, де перебуває Тимошенко – саме він направив до міністерства листа із зауваженнями та вимогами мешканки камери номер шість.

 

Стан здоров’я Юлії Тимошенко задовільний, додатково до вже існуючого курсу лікування, призначено розширення рухового режиму та лікувальний масаж – таких висновків дійшла спеціальна комісія МОЗу. Оглядали екс-прем’єрку у Качанівській колонії одразу дев’ять фахівців, з різних галузей медицини, на чолі із першим заступником міністра охорони здоров’я України.

Раїса Моісеєнко, перший заступник міністра охорони здоров’я

Запропоновано розширення рухового режиму з конкретними
лікувальними, лікування фізкультурою так званими, тобто ми будемо залучати фахівця, який даватиме рекомендації конкретні, а також буде залучений масажист, який проводитиме певні реабілітаційні дії.

В межах обстеження пані Тимошенко також запропонували зробити клінічний аналіз крові, проте від цієї процедури екс-прем’єрка відмовилася. За висновком фахівців Харківської обласної санітарно-епідеміологічної станції, умови перебування ув’язненої є задовільними. Особливу увагу приділили освітленню, яке начебто заважає спати. За всіма нормами його визнали слабким і для здоров’я та відпочинку ані трохи не шкідливим.

Раїса Моісеєнко, перший заступник міністра охорони здоров’я

Існує стандарт міжнародний ІСО так званий, навіть, для
медичних приміщень вночі, тобто коли здійснюється певне освітлення воно дуже, дуже невелике і навіть до того стандарту воно не дотягує те освітлення яке безпосередньо є в палаті.

Проводити реабілітаційні дії для Юлії Тимошенко будуть харківські лікарі, адже наразі, стан здоров’я ув’язненої такий, що не вимагає спеціального втручання фахівців з інших міст, зазначає перший заступник міністра охорони здоров’я України Раїса Моісеєнко.

 

Оксана Бабіч