Солдата-строковика вбили , аби викрасти зброю та віддати борг

Вкрасти зброю, продати і віддати борг у 7 млн.грн.   – через такий злочинний намір загинув солдат військової частини у Харкові. Про хід розслідування розповів повідомив обласний прокурор Геннадій Тюрін .

Нагадаємо, 22  березня 2012 -го  року близько 4-ї  ранку в Харкові двоє чоловіків напали на караул військової частини радіотехнічних військ. Загинули один солдат і нападник. Слідчим відділом Дзержинського райвідділу було порушено кримінальну справу за “важкими”  статтями  – вбивство і розбійний напад.На 21-ше серпня призначили  слухання кримінальної справи.

Геннадій Тюрін, прокурор Харківської області

Два брата взяли на реализацию ряд материальных вещей и задолжали людям сумму в размере 7 миллионов гривен. Они не нашли иного пути, чтобы рассчитаться, не нашли лучшего варианта, чем напасть на воинскую часть, завладеть оружием и дальше реализовывать его.

Під час телефонної лінії в газеті “Комсомольська правда” прокурор відповів на кілька питань . Зокрема, щодо хабарництво в вузах Харкова. Так, у  червні “на гарячому” спіймали декана , який за хабар  обіцяв 2-м  абітурієнтам посприяти у вступі до навчального закладу.
Геннадій Тюрін, прокурор Харківської області

Он получил взятку 20 тыс.грн.  от 2-х  абитуриентов и обещал им беспроблемное поступление в вуз.

Чоловік визнав свою провину. Справа зараз на стадії закінчення розслідування і найближчим часом її  направлять до суду.Як зазначив Генадій Тюрін, якби позиція громадян і абітурієнтів була більш активною, то за допомогою гарячої лінії, яку організувала прокуратура, було б виявлено більше випадків корупції.

 

Світлана Слободян