Сьогодні всесвітній день боротьби з палінням

Рак легенів та сечового міхура, хворі нащадки і розгойдані нерви – це далеко не повний перелік “подарунків”, які отримують від своєї хибної звичкі курці. Хоча нещодавно Верховна рада суттєво звузила перелік місць для паління і налякала новими штрафами від тисячі до десяти тисяч гривень, палити люди не кинули. День всесвітньої боротьби із шкідливою звичкою у Харкові пройшов під гаслом – міняю цукерку на цигарку.

 

Смітників біля університету Каразіна небагато. Натомість курців повно – знервовані студенти і задумливі викладачі ледь встигають вибігти на вулицю – запалюють цигарку.

Ну я готов одну отдать как вы согласны? Главное здоровье, нас интересует сегодня здоровье ваше – это вам информация, а это вам конфетка.

Как вы думаете, сигареты вредят вашему здоровью? Да , давайте обменяемся. -А что, конфеты не вредят?

Шкідливість цигарок давно доведена, і самі курці розуміють що звичка їхня дуже шкідлива, але розводять руками – палимо, а чому не знаємо.

Андрій Лесик, депутат Харківської міськради

В моей семье никто не курит, сам не пробовал, хочу чтобы и мои дети не курили. Сегодня те люди, с которыми удалось мне пообщаться, есть люди которые хотят бросить, есть люди которые легкомысленно относятся к своему здоровью, думают: А — пронесет! Конечно, в каких-то случаях проносит, но конечный результат у всех одинаковый.

Девушка, меняем сигареты на конфеты, девчата – десять советов как бросить курить!

Віталій Саттаров, депутат Харківської міськради

Просто нужно об этом больше говорить и рано или поздно до разных людей это доходит в разное время. Вот, допустим, у меня старший брат есть и он тоже курил где-то до 40 лет, потом бросил и все нормально.

Як бідкається двірник з університету Каразіна Борис Стародубцев з дванадцятої дня до п’ятої вечора сьогодні як завжди вимете щонайменше 8 відер сміття, з них одне ціле – відбірних недопалків. Каже – курців відверто недолюблює.

Борис Стародубцев, двірник

Терпеть не могу, особенно когда девчата курят, меня вот так выворачивает. У нас в роду ни один не курил и не пил, так что слава богу все до 80-ти лет прожили.

Сьогодні на допомогу Борису Стародубцеву прийшли волонтери від організацій Свій Вибір та благодійного фонду Прем’єр. Навіть депутати, які долучилися до акції не залишилися осторонь. Активно допомагали агітацією і утилізували недопалки ще на стадії новеньких цигарок.

Поможете? Давайте вместе будем уничтожать – помогайте.

Найбільший здобуток всесвітнього дня боротьби із курунням – цілу пачку цигарок активісти знищили просто на очах перехожих.

 

Оксана Бабич