Сьогодні – остання можливість стати платником єдиного податку на перший квартал (відео)

 

Лише до двадцять п’ятого січня приймаються заяви та  розрахунок доходу  за попередній календарний рік.

Двадцять п’ятого січня податкові інспекції працюватимуть до останнього  клієнта, – обіцяють   в управлінні оподаткування фізичних осіб. Проте на ранок двадцять четвертого січня,  у податковій так і не дочекалися двадцяти тисяч потенційних спрощенців. Причини у всіх різні – у когось ще бізнес не встиг розігрітися за перший місяць року. Податківці про такі негаразди знають, але попри все радять думати про майбутнє і не відмовлятися від єдиного податку. Бо за будь-яких умов спрощена система вигідніша.

Гліб Мілютін, начальник управління оподаткування фізичних осіб ДПА у Харківській області

Все это время они будут пребывать на общей системе налогообложения. Если вдруг они захотят  в феврале  или в марте  осуществить деятельность, розничную торговлю. им прежде всего надо будет применять РРО Нарушение законодательства, как например, ревлизация товара за наличность, без РРО, тянет за собой соответствующие штрафные санкции.

Як пояснюють у податковій , якщо зараз підприємці подадуть заяву на третю категорію спрощенців, то в будь-який момент вони зможуть розпочати діяльність без реєстратора розрахункових операцій.

Яна Чуб, начальник управління масово- роз’яснювальної роботи та зверенень громадян

Если кто- то в январе не осуществит деятельности, а хочет  в феврале- марте, то можно перейти на единый налог как бы по ставке 5%. И она будет платиться от того дохода, который предпринимавтель получил фактически.

Попри прохання не відкладати подання заяви  на останній день, підприємці  несуть заяви активніше саме  в останні три- чотири дні. Але у податковій заспокоюють:  завдяки відлагодженому графіку роботи  досьогодні черг не було.

Світлана Маренич

httpv://youtu.be/H5jFKFn7A4c