Сьогодні в театрі ім.Пушкіна – прем’єра «Лялькового дому»

Прем’єра вистави «Ляльковий дім» за п’єсою Генріка Ібсена відбудеться сьогодні, 30-го червня, в Харківському академічному російською драматичному театрі ім. О. С. Пушкіна.

театр пушкина

У Харкові цю п’єсу Ібсена ще не ставили. На головній сцені театру Пушкіна «Ляльковий дім» з’явиться в постановці режисера Ольги Турутя-Прасолової.

«Ляльковий дім» – класична п’єса про звільнення жінки і людини взагалі. Коли п’єсу вперше представили в 1879 році в Копенгагені, публіка була шокована безцеремонністю автора – він поставив під сумнів роль чоловіка і дружини, задався питанням про свободу людини розпоряджатися своєю долею… Театр зобов’язаний говорити про важливе, про незручне. Ми повинні не тільки розважати і смішити глядача, а й турбувати, викликати відповідні реакції, підштовхувати до роздумів», – зазначає Ольга Турутя-Прасолова.

Режисер виступила і як художник-постановник. У виставі грають два склади: досвідчені, відомі в Харкові актори вийдуть на сцену разом з молодими артистами. Роль Нори виконуватимуть Марія Бораковська і Ольга Солонецька. Роль адвоката Хельмера зіграють Сергій Лістунов і Володимир Частников. Також серед виконавців – народний артист України Юрій Головін.

Прем’єра відбудеться 30 червня в театрі ім. Пушкіна (вул. Чернишевська, 11).

Початок – о 19:00.

За матеріалами сайту мерії