Сьогодні в Харкові відкриється фан-зона «Євробачення-2017»

Фан-зона «Євробачення-2017. Харків» працюватиме 12-13 травня на майданчику перед Харківським національним академічним театром опери та балету імені М.В. Лисенка.

хатоб зданіе

Харків – єдине місто в Україні, крім столиці, яка приймає пісенний конкурс, де працюватиме зона для фанатів. На харків’ян чекає насичена дводенна концертно-розважальна програма: виступ вокальних колективів оперного театру, учасників «Ліги сміху», переможця шоу «Х-фактор» Дмитра Бабака, репера Артема Лоїка, вокальний конкурс, дискотека.

Відкриття фон-зони – о 16:00 12 травня, – повідомили в мерії.

Крім того, харків’яни представили рідне місто в офіційній фан-зоні конкурсу «Євробачення» у Києві. На Хрещатику встановлений презентаційний павільйон Харкова. Перед ним стоїть бренд-волл з основними пам’ятками міста. На екранах транслюється відео про Харків, гостей зустрічають харків’яни в традиційних слобожанських костюмах. Кияни та гості столиці можуть взяти презентаційні матеріали про Харків і подивитися виставку дитячих малюнків, які підготували школярі 8-13 років з нагоди проведення «Євробачення». Представник офіційного фан-клубу конкурсу Мігель Бланко зазначив, що це дуже цікава задумка, і він планує розмістити фото малюнків на офіційному сайті фан-клубу.