Сьогодні стартувала нова хвиля продажу квитків на Євробачення-2017

Квитки на всі шоу Євробачення-2017 з’явилися у продажу 3 травня о 15:00 на сайті офіційного квиткового агента Concert.ua , – пише Укрінформ із посиланням на  Ukraine crisis media center.

евробачення намисто

“Та партія квитків до фан-зони, яка вийшла у продаж 29 квітня, була реалізована буквально за кілька годин. Тому для тих, хто не встиг придбати собі квиток, нова можливість з’явиться в середу, 3 травня”, – йдеться у повідомленні.

Також у продаж надійдуть і квитки на місця, що спеціально обладнані для людей з інвалідністю. Таких місць у залі 54 – по 27 на двох секторах.

Зараз у продажу доступні також квитки на всі генеральні репетиції обох півфіналів і на самі півфінали. Придбати їх можна на Concert.ua.

Як повідомили Укрінформу у прес-службі телеканалу UA:Перший, 3 травня з’явиться нова можливість придбати одразу фан-пакет “Fan Zone for 3 live shows” або “Golden circle for 3 live shows”.

До фан-пакета буде включено квитки на всі три ефірні шоу: півфінали Євробачення-2017, які відбудуться 9 і 11 травня, та фінал – 13 травня.

Півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 і 11 травня, фінал – 13 травня в Міжнародному виставковому центрі.

Укрінформ