Сьогодні на Харківщині – весільний бум (відео)

Весільний бум або магія трьох сімок. Сьогодні на Харківщині, як і в інших регіонах країни, зареєструвати свій шлюб забажала рекордна кількість молодят. Щоби одружитись саме 7-го липня 2017-го року, заяви до РАГСів подавали за півроку.

вес бум

 

Діана Корсун – кореспондент

На Харківщині – весільний бум. За даними обласного управління юстиції, сьомого липня дві тисячі сімнадцятого року pареєструвати свій шлюб вирішило майже двісті п’ятдесят пар, вдвічі більше, ніж зазвичай.

Палац одруження зібрав сьогодні рекордку кількість молодят, а все – через поєднання в даті аж 3-х сімок. Новоспечені чоловік та дружина Ілля та Анна рік готувалися до весілля, 7-ме липня якраз передує річниці їхніх відносин. А цифра сім, кажуть молодята, символізує сім’ю.

Ілля та Анна – подружжя

Дата понравилась, потому что много семерок, семья, цифра семь символизируют семью. Будет у нас вечная семья, навсегда

Щоб втрапити до списку на реєстрацію шлюбу цього дня, заяву треба було подавати не пізніше як за півроку, – кажуть молодята. Микита та Олена зробили це ледь не останніми, та час реєстрації якраз задовольнив молодят.

Микита та Олена – подружжя

Подавали больше чем за полгода и оставалось пару мест, и то это не основной зал, только малый зал. То есть буквально оставалось чуть-чуть. Но нас устраивало это время, было на три двадцать и на 6 часов, ну посколько мы хотели после обеда, то нас более чем устроило то время, которое было.

Вдалою ж датою для одруження 7-ме липня вважають не лише через поєднання 3-х сімок, день сприятливий і за місячним календарем. А ще в цей день відзначають релігійне свято, каже наречена Олена.

Олена – наречена

Нам понравилось, во-первых, 07.07.2017 – красиво звучит, во-вторых, там была растущая луна сегодня. Мы решили, что для брака, может это немного суеверно, но приятно на растущую луну. Сегодня Ивана Купала, это тоже так знаменательно достаточно. Поэтому мы решили выбрать сегодняшнюю дату именно.

Та не всі молодята шукають у весільній даті поєднання чисел чи якісь символи. Яна виходитиме заміж восени. Говорить- обирали день весілля так, щоб вистачило часу на підготовку. Та й красива дата – не запорука щасливого шлюбу, впевнена дівчина.

Яна – наречена

Я вважаю, що потрібно вибирати дату, але не прив’язуватися до красивого співпадіння цифр. Дата весільна повинна обиратися двома людьми, це той день, коли вам хотілося поєднати ваші долі. І я вважаю. що не потрібно роками чекати красиву дату, а одружуватися тоді, коли ви вважаєте це за потрібне.

Загалом, 7-го липня на Харківщині одружилося майже півтисячі людей, 175 заяв на реєстрацію було подано в Харкові. Та головне у сімейному житті, кажуть молодята, не красива дата одруження, а кохання та повага один до одного.

Ілля та Анна – подружжя

Любовь, взаимопонимание. Главное сильно друг друга любить, это точно, потому что наша семья держится только на любви.

Діана Корсун