Соціально-економічний розвиток Зачепилівського району

І хліб є, і до хліба- не бракує, звітують у Зачепилівці. За словами керівників району, з осені всі площі засіяли високоврожайними сортами озимини. Однак через несприятливі погодні умови вижила тільки чверть посівів. Але від підвищення цін на буханці обіцяє врятувати минулорічне збіжжя з регіональної комори.

 

Сніг, на який так довго чекали, вітер позмітав з полів у посадки і озимина знов лишилася гола – скаржаться на погоду в Зачепилівській райдержадміністрації. І хоча за теплі листопад та грудень посіви набралися сили, нинішня погода дає їм мало шансів не змерзнути. Але водночас заспокоюють чиновники – хліб у коморі все одно буде.

Лідія Кобильська, голова Зачепилівської РДА

До регіональних запасів продовольчого зерна Зачепилівського району закуплено на маркетинговий рік 2011- 2012 1 тис. 570 тонн зерна, що становить 100 %. Це значить, що наші жителі району будуть забезпечені хлібом без підвищення цін до наступного маркетингового року.

Не бідкаються на Зачепилівщині і про інші харчі. До хліба щонайменше пропонують рибу. Вперше ставки Зачепилівського району дали десять тонн цілком легального вилову.

Лідія Кобильська, голова Зачепилівської РДА

Якщо раніше у нас риба продавалася підпільним шляхом, то в цьому році ми продавали вже в магазинах. Ми забезпечили трішки рибною продукцією дитячі садки і лікарню вже своєю вирощеною рибою.

Депутати відверто радіють рибним успіхам, кажуть, тепер є де проводити конкурси рибалок, на які охоче приходять усі – від молоді до ветеранів.

Юрій Александрович, депутат обласної ради

Одна еще женщина есть, любитель рыбалки. Я вам скажу, сколько она ловит рыбы – я не знаю. Я не знаю, кто может сколько впоймать.

До речі, конкурси рибалок вподобали і орендарі ставків. Якщо раніше не всі йшли назустріч у проведенні таких заходів – жартують депутати, то зараз сприймають їх з подвійним ентузіазмом.

 

Світлана Маренич