Соціально-економічний розвиток Куп'янська

Сучасний спортивний інтернат та велотраса світового рівня. У Куп’янську приділяють увагу спортивному життю району, розповів мер міста Володимир Демченко в обласному осередку регіоналів.

 

Спортивний Куп’янськ. Тамтешні владники розповіли, у селі Сахзавод наступного року зведуть спортивний інтернат. Приміщення для закладу вже знайшли. Навчатися та займатися спортом діти будуть у будівлі колишнього дитячого садку. Поруч є все необхідне – футбольний стадіон, роздягальні і спортзала.

Володимир Демченко, Куп’янський міський голова

Мы предложим на базе комплекса сделать, на базе комплекса филиал от спортинтерната Харьковского, чтобы сделать там как бы подбор детей из регионов, прилегающих в возрасте до 9-го класса.

Є в Куп’янську і де на велосипеді поїздити, каже міський голова Володимир Демченко. Цьогоріч в райцентрі проходили змагання з велоспорту, де куп’янська команда посіла призові місця. Трасу для змагань полагодили власними силами.

Володимир Демченко, Куп’янський міський голова

Мне было стыдно принимать на такую трассу. Но подключились наши председатели т.к. в бюджете денег не было, мы её за две недели улучшили по тем требованиям, которые были.

Куп’янчани обіцяють й обладнати велотрасу світового рівня. Натомість, реалізація подібних проектів – справа недешева. Йдеться про півтора мільйона гривень. Для міського бюджету – сума непідйомна – каже мер міста. У Куп’янську чекають на допомогу з обласного гаманця.

Олексій Кулаков