"Соціалка" області від холоду не потерпатиме

Губернатор Харківщини Михайло Добкін запевнив – тепловики орієнтуватимуться на температуру повітря на вулиці, а не на офіційну дату завершення опалювального сезону.

Попри непросту ситуацію з розрахунками за газ, школи, дитячі садочки, пологові будинки та лікарні будуть відключатися від тепла в останню чергу, коли остаточно потеплішає , – запевнив губернатор . Під час традиційної зутрічі з медійниками “Чай з губернатором” Михайло Добкін таокж розповів- Харківщина отримає сто п”ятдесят мільйонів гривень на газифікацію та розвиток соціальної сфери від Нафтогазу. Дві третини грошей піде на газифікацію, решта – на розвиток “соціалки” районів, де переважно видобувається паливо. Пріоритет об”єктам, де вже готова проектна документація.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Мы исходили из того, что можно сделать и сдать в этом году. Чтоб на следующий год не было преходящих объектов.

Під час зустрічі йшлось і про тарифи на “комуналку” . На часі, вважає Михайло Добкін, їх ретельний аналіз. Зокрема, на холодну воду та каналізацію . Бо в окремих районах вони дуже відрізняються.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Не дожидаясь решения Мин ЖКХ мы можем заложить для очень неблагополучных в плане подачи холодной воды для населения городов и регионов дотацию на оплату электроэнергии.

Складова електрики у тарифі сягає до шістдесяти п”яти відсотків. Тож, на вартість послуги впливає наскільки дорого воду доставити до споживача.

Світлана Маренич.