Снодійний мак – правоохоронці вилучили 20 кілограм наркотичного зілля

Два мішки мака снодійного було вилучено у жителя села Чкалівське, що на Чугуївщині.Також у цьому ж самому селі було затримано двох чоловіків, які на квартирі знайомої жінки вживали наркотичне зілля.

 

З марихуани на мак. Майже двадцять кілограм головок та стеблин маку снодійного було вилучено у раніше засудженого мешканця села Чкалівське, що на Чугуївщині. За словами чоловіка, цей «врожай» він зібрав на городі в селищі Гракове того ж району та зберігав у себе на балконі заради особистого вжитку. Зізнався, він вже рік вживає цей вид наркотиків.

-Год, может употребляю, может и нет..ну да, где- то год..не систематически.
-Ранее судимы?
-Да.
-За какое преступление?
-Статья 309. часть 2.
-Что именно?
-Коноплю курил.

Якщо провину затриманого доведуть у суді, кажуть правоохоронці, ув’язнити його можуть на три роки.

Гаррі Клєріні, підполковник міліції

Обнаруженное было изъято и отправлено на экспертизу, после получения результата будет возбуждён вопрос о возбуждении 309 статьи уголовного кодекса.

Цього ж дня на одній з квартир селища Чкалівське працівниками міліції задокументовано факт вживання наркотичної речовини «первитин», розповідають міліціонери. Споживачами наркотику виявились двоє місцевих мешканців, раніше засуджених. Так званий наркопритулок їм надала п’ятидесятирічна власниця квартири, за що отримала мілілітр зілля. Наразі вирішується питання, щодо порушення кримінальної справи. Якщо провину двох чоловіків та господарки квартири доведуть у суді, то на них чекає покарання у вигляді позбавлення волі строком до дванадцяти років.

Олексій Кулаков