Слідчий розповів, навіщо Альону Зайцеву привезли на місце смертельної ДТП (відео)

Вимірювали з математичною точністю. У Харкові напередодні провели слідчий експеримент на місці аварії, що сталась 18-го жовтня на перехресті вулиці Сумська та провулку Мечникова. Це вже 2-й експеримент. Перший проводили без участі підозрюваної.

зайцева на сумской

Цього разу нам місце ДТП привезли Олену Зайцеву, яку підозрюють у скоєні наїзду на пішоходів. Іншого учасника аварії, Геннадія Дронова, під час експерименту не було. Олену привезли в автозаку, під конвоєм. Вона була у кайданках. Експеримент проводив слідчий Ігор Волков. Також була присутня і адвокат Зайцевої Юлія Козир. Дівчина відмовилась сідати за кермо автівки для проведення експерименту. За неї це зробив дублер. Натомість, Зайцева в деталях розповідала про те, що сталось. Машини стояли так, як до моменту зіткнення. Експерти зробили всі заміри. Від коментарів підозрювана та її адвокат відмовились. Слідчий Ігор Волков прокоментував експеримент так.

Ігор Волков, слідчий 

Сегодня проводили следственный эксперимент для уточнений показаний подозреваемой. Это всё, что я могу сказать пока. Все обстоятельства происшествия по показаниям подозреваемой, что она могла показать, она показала.

Нагадаємо, аварія, що забрала життя вже 6-х людей сталась на перехресті вулиці Сумська та провулку Мечникова 18-го жовтня. На місці аварії одразу загинуло п’ятеро людей, шестеро були шпиталізовані до лікарень. 26-го жовтня померла одна з постраждалих. Наразі у лікарнях Харкова залишаються троє постраждалих. Двоє з них знаходяться в обласній лікарні.

За інформацією заступника головного лікаря медзакладу Володимира Яроша, стан вагітної жінки залишається стабільним, загрози для життя дитини немає. Постраждалій періодично зменшують дозу препаратів, які тримають її у стані медикаментозного сну, тож вона вже прокидається, та навіть має зоровий контакт з родичами, які її навідують. У стані іншої постраждалої дівчини спостерігається позитивна динаміка – кажуть лікарі, вона знаходиться на постільному режимі, адже наразі рухатись їй ще не можна.

Запобіжний захід для Олени Зайцевої обрали 20-го жовтня у Київському районному суді, у вигляді тримання під вартою строком на шістдесят діб. Орієнтовно перше судове засідання у справі має відбутись 16-го грудня.

Ірина Гнатюк