Сквер за Держпромом реконструюють

Реконструкцію в сквері на пр. Незалежності проведуть в 4 етапи – почнуть роботи в районі Харківського зоопарку і моста, потім впорядкують територію біля фонтанів, біля пам’ятника засновникам Харкова, завершать реконструкцію біля стели з державним прапором України.

парк госпром

Зараз робочі працюють в сквері біля моста – облаштовують пішохідні доріжки і укладають нову плитку. Там встановлять нові лавочки, покладуть рулонний газон, обладнають систему поливу, встановлять ігровий комплекс і облаштують майданчик для вигулювання собак. Також розглядається можливість обладнання в сквері спортмайданчика.

Як повідомив заступник директора департаменту комунального господарства Сергій Штанько, в парковій зоні реконструюють фонтани і встановлять нову систему освітлення.

«Дуже важливо зробити це місце комфортним і безпечним. Будуть впорядковані всі зони відпочинку, встановлені нові красиві паркові ліхтарі, щоб харків’яни могли відпочивати в сквері і ввечері», – сказав Сергій Штанько.

Основну частину робіт з реконструкції планують виконати в цьому році, а завершать реконструкцію вже в наступному, 2018-му.