Сквер Коцюбинського після реконструкції

Освітлені ліхтарями ретро, нові лавки встановлено біля невеличкого фонтану, що не працював майже три десятки років. Так тепер виглядає сквер Коцюбинського, що на перетині вулиць Пушкінської та Чернишевського. Сьогодні його відкрито після реконструкції.

 

Новий вигляд сквера не залишив байдужими харків’ян. Вікторія каже, на цьому місці очікує людину, і набагато приємніше, коли у спеку поруч працює фонтан.

Вікторія, харків’янка

Во-первых, красиво все. Во-вторых, вот когда жарко – свежий воздух, более, ну такой, насыщеный водой.

Час від часу зупиняється у сусідньому кафе інша жителька міста – Вікторія Борисівна. Жінка каже, приємно порівнювати новий благоустрій із тим, що тут було кілька місяців тому.

Вікторія Борисівна, харків’янка

-Раньше, когда работы не начались, что тут раньше было?

-Развал. Полнейший. Плитка была, валялась, я помню.

Ремонтувати, каже директор міського депортаменту комунального господарства Віктор Кітанін, довелося усе: від електрики до каналізаційних шляхів. Найбільше чиновник пишається фонтаном, адже він не працював три десятки років.

Віктор Кітанін, директор Департаменту комунального господарства

И сегодня обновленный фонтан заработал в том виде, в котором он создавался в 33 году, кроме того в 57 году данный сквер был восстановлен.

Сквер Коцюбинського – один з елементів благоустрою міста. Нині, каже перший заступник міського голови Олександр Кривцов, йдуть роботи над двадцятьма об’єктами, зокрема над оновленням центрального парку Горького.

Олександр Кривцов, перший заступник міського голови

Робота проводится по реконструкции центрального парка культуры и отдыха, по Московскому проспекту 2 больших парка в работе, в ближайшее время вот главный инженер и Виктор Китанин выезжают на улицу Плехановскую, там 2 сквера

Цьогоріч владники обіцяють відкрити ще два фонтани, обидва в районі метро Маршала Жукова: біля палацу спорту та в парку Юрьєва.

 

Вадим Шевякін