Скутери в законі

ДАІвці пильнують, як власники скутерів та мопедів виконують вимоги закону про обов”язкову реєстрацію свого транспорту та отримання прав відповідної категорії для кермування.

 

ДАІвці виходять на рейд. Власникам двоколісних – особлива увага. Олександр Тарарак кермувальник з п”ятнацятирічним стажем. Чоловік певен, якщо учасники дорожнього руху один одного поважатимуть, той аварій менше буде.

Олександр Тарарак, мотоцикліст

Когда на машине – мотоциклисты задалбывают, когда на мотоцикле – автомобилисты не правы. Такое дело. Пешеходам тоже не нравяться водители. Водителям – пешеходы.

Вимоги закону виконуватимеш – і копійчину на штрафах зекономиш, і здоровіше будеш.

 

Олег Ніконенко, нач. групи профілактики ДАІ м. Харкова

Пытаемся обратить внимание водителей мотоциклов, скутеров на соблюдение правил дорожного движения. На то, чтобы они управляли в обязательном порядке в мотошлемах застегнутых, имели при себе необходимые перечень документов, а также проводим профилактические беседы с водителями – рекомендуем им пройти как регистрацию, так и техосмотр.

Минають ті часи , коли за відсутність реєстрації лише попередженням можна відбутись, кажуть в ДАІ.  З першого липня санкції до порушників у вигляді штрафу чи, навіть, конфіскації транспорту набувають чинності.

Олександр Девонін, інспектор дорожньо-постової служби м. Харкова

Не затягивайте. Потому что подальшее нарушение законодательства будет влечь последующую ответственность. На вас будет наложен штраф 170-250 гривен. А также за вторичное – в течении года – будет произведена конфискация данного транспортного средства.

Кермувальники двоколісних з реєстрацією не квапляться. Вважають, простіше пішоходом стати.

Дмитро Яригін, водій мопеда

Если сделают всю регистрацию, то мопеды скорее всего перестанут покупать. Поэтому, я думаю, это сильно напрягать никого не будет.

 

З реєстрацією зайвої паперової тяганини не буде, запевняють правоохоронці.

 

Олена Рижова