"Сказ про золотий газ": перед головним в'їздом до Качанівської колонії- театралізована постанова

Харківські студенти організували  флеш-моб, присвячений газовим контрактам, які три роки тому Україна підписала з Росією.

У постановці-сюжеті –  головний герой схожий на справжнього – імені та прізвища не називають – глядачам зрозуміло і так. На питання для чого все це, активісти  пояснюють – хотіли просто нагадати людям про минулі події, і місце для вистави обрали як раз те що треба.

Уляна Григоренко, член Харківської обласної молодіжної організації “Молоді регіони”

Мы не хотим ничего добиться. Мы показали то, что было в 2008 и 2009 годах. Вот захотели мы здесь сделать, пусть будет людям, кто хотел, те услышали и увидели.

Поки перед стінами колонії молоді активісти проводять флеш-моб, у гості до Юлії Тимошенко приїхала комісія МОЗу – аби черговий раз оглянути і оцінити стан здоров’я. Проте нікого з представників міністерства ув’язнена пацієнтка до себе в палату  не пустила.

Раїса Мойсеєнко, перший заступник Міністра охорони здоров’я України

Показань для застосування такого засобу реабілітації взагалі немає, тобто реабілітаційні засоби і все, що стосується фізкультури, відпрацьовано чіткий комплекс, який пропонувався пацієнтці. На сьогоднішній день, він не проводиться, вона від цього відмовилася як і взагалі від лікувальних процедур.

Поки   Юлія Тимошено  не бажає довірятися лікарям, вони намагаються працювати хоча б візуально.

Дмитро Курушин, начальник сектору охорони здоров”я  управління ДПТС у Харківській області

З 13 числа Юлия Тимошенко отказывается от персонала медицинской части, от осмотров представителей комиссии Минздрава. Тем не менее, медперсоналом проводится посещение ее. Производится визуальный осмотр.

За словами начальника Качанівської колонії Івана Первушкіна, режим роботи ні в чому не змінився. Наразі слідчі дії продовжують і з Тимошенко все узгоджують.

Іван Первушкін, начальник Качанівської виправної колонії №54

До обеда Юлия Владимировна отказалась, так как проводила свидание с дочерью, а после обеда примерно с 14.00-16.20.

Леся Кочержук