Снігоприбиральна техніка та дороги до зими готові

Як сніговим заметам та ожеледиці раду дати знають. Комунальники зі Шляхрембуду звітують – до роботи взимку їхній автопарк готовий.

 

Два в одному. Більша частина спецавтівок “Шляхрембуду”, а загалом їх майже три сотні, готові до роботи і влітку, так і взимку. Є в комунальників й обновки. За кошт міського бюджету купили дві снігоприбиральні машини.

Юрій Вялков, водій КП «Шляхрембуд»

Есть отвал, который поварачиваеться, резаки. То есть, если гололед сильно большой. Стоит в кузове бочка 10-кубовая, заправляется солевым раствором и разбрызгивается по дороге, если гололед. То есть одновременно можно и чистить дорогу от снега и расбрасывать солевой раствор.

Цьогоріч комунальники відмовились від піщанно-соляної сумішші, що нею рятувались від ожеледиці. Мовляв – сіль дешевша, та й навесні роботи з прибирання вулиць від піску менше.

Ігор Київський, заст. начальника КП “Шляхрембуд”

Песок этот по весне нужно будет убирать, это несет большие затраты. Поэтому приоритеты ставятся на соль. Закуплена соль в полном объеме. – А сколько это? – 11 тысяч тонн соли закуплено. Приготовлено ПСС, таким будет посыпка комбинированная. Но приоритет соли – все центральные магистрали будут посыпаться солью и жидкими реагентами.

Гострої нестачі техніки для наведення ладу на харківських вулицях взимку немає – запевняють у Шляхрембуді. Обіцяють – якщо погода примхами неприємно не дивуватиме, тим що є впораються і на якість прибирання ані кермувальники, ані пішоходи не нарікатимуть.

 

Олена Рижова