Сім хвилин про Харків здобули перемогу на міжнародному кінофестивалі (відео)

Для перемоги треба не багато. Натхення та віра у те, що переможеш. В цьому переконався харківський режисер Дмитро Коновалов. Його семихвилинна стрічка під назвою “Харків” стала переможцем у міжнародному кінофестивалі, що цьогоріч проходив у Варшаві.

 

Спеціальна нагорода на кінофестивалі рекламних та туристичних фільмів. Фест відбувся у Варшаві. Нагороду отримав харківський режисер Дмитро Коновалов. Короткий метр під назвою “Харків” презентується вже не вперше. На минулих презентаціях ролик також здобув високу оцінку міжнародних експертів. Загалом, фільм триває лише сім хвилин. За словами авторів короткометражки, за цей час – встигли розповісти про Харків як місто студентів, науки і промисловості, з цікавою архітектурою і культурним життям. На фесті Дмитро переглянув багато стрічок, каже, до душі припали ролики про Австрію та Фінляндію.

Дмитро Коновалов, режисер

Дело не в супер-технике или каких-то визуальных эффектах. Дело в идее и сейчас становяться все наиболее актуальны не просто нарезка кадров красивых, не просто красивые фотографии – могут быть как некое видео. Основная идея в том, что сейчас пришло время имиджевых роликов с внутренней драматургией.

Наразі, робота над стрічкою не завершена. Режисер ділиться, що зараз приступає до зйомок рімейка стрічки. За його словами, місто швидко змінюється. У створенні нової стрічки планує брати участь і продюсер Дмитро Кутовий. Він вже працював з режисером Коноваловим над стрічкою “Харків”.

Дмитро Коновалов, режисер

Этот фильм, который у нас есть, он устарел. Потому что за эти три года в Харькове произошло очень много чего хорошего.

Дмитро Кутовий, продюсер, сценаріст

Мы сейчас готовимся к тому, чтобы показать Харьков не только изначально как город важный и город красивый, но город европейский действительно. У нас есть шикарный шанс в том числе, этим фильмом, который мы собираемся снимать, показать Харьков, еще как город туристический.

Рімейк фільма “Харків” планується зробити з кількох частин, розповідає Дмитро Коновалов. Проте, скільки саме буде частин та коли розпочнуться зйомки поки невідомо. Крім того, він завершує роботу над документальним фільмом про харківський джаз. Зйомки проходили в різних містах України, а також за кордоном, у тому числі і у Варшаві.

 

Олена Рижова