Школа-інтернат "Ліцей міліції" випустила ювілейний 15-й випуск

Харківська спеціалізована школа-інтернат “Ліцей міліції” днями відзначила 15 випускний. Всі вони прощались з рідним ліцеєм, колективом вчителів, вихователів та наставників, який став справжньою родиною, особливо для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки. З майже сотні ліцеїстів сім закінчили навчальний заклад на відмінно.

 

Починаючи з 9-го классу хлопці вивчають загальноосвітні програми із відповідною спецпідготовкою, що називається ранньою профорієнтацією у органи внутрішніх справ. Йдеться про військову, вогневу підготовку, морально-патріотичне виховання та основи права. За словами ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Олександра Бандурки, абітурієнти, які після ліцею всупають до інституту внутрішніх справ зазвичай мають гарні результати, бо вже проходили відповідне навчання. У цей день Олександр Бандурка побажав майбутнім студентам світлої дороги у майбутнє.

Олександр Бандурка, ректор ХНУВС

Життя із світлих та чорних полос складається. От хай світлі будуть отакі широкі, а чорні – вузеньки. Переступив і пішов далі, по світлому полю. Хай у них буде все добре.

Більшість студентів університету внутрішніх справ складають випускники ліцею міліції. Цей навчальний заклад із дійсно багатою історією, зазначив начальник головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації Роман Шаповал. Тут готують патріотів не на папірці, а справжніх служителів народа.

Роман Шаповал, начальник ГУ освіти і науки Харківської облдержадміністрації

Коли випускники успішно складають інспити, успішно здають зовнішнє незалежне оцінювання, і успішно вступають до вищіх навчальних закладів, а саме до університету, а також до вищіх навчальних закладів юридичного профілю.

Єлизавета Дергачова