Щотижня у районах області АТОвці зможуть отримати безкоштовні юридичні консультації (доповнено)

У Харкові стартує проект ” Порада. Підтримка. Допомога”, що має допомагати учасникам Антитерористичної операції вирішувати юридичні питання. Так, отримати безкоштовну юридичну консультацію зможе будь-який учасник АТО, до того ж консультації будуть проводитися щотижня в різних районах області.

юр консультации

Загалом, за півроку проекту організатори обіцяють побувати у кожному районі. Представники громадської організації “Спілка ветеранів АТО” зазначають, що подібні проекти вже діяли у Харкові раніше, та відмінність цього проекту у збільшенні території обслуговування, та розширенні переліку питань, на які правники намагатимуться дати відповідь атовцям або членам їхніх родин. Проект відбувається за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.Так, юристи “Харківської правозахисної групи”, що також долучилися до проекту, обіцяють підтримку АТОвцям і в адміністративних чи кримінальних справах. Актуальними ж для АТОвців залишаються питання з приводу отримання земельних ділянок та різні цивільні справи, кажуть правозахисники.

Микола Сапелкін – керівник юридичного департаменту ГО “Спілка ветеранів АТО”

Але кримінальні також залишаються. Це самовільне залишення військової частини, там бувають випадки, коли людина не самовільно залишила військову частину – наприклад, поїхала у відпустку чи на лікування, а у військовій частині десь не підготували документи, десь вони не пройшли по рапорту.

Діана Корсун