Щоб не сталось, як у Львові – пожежні перевірять розважальні заклади Харкова

Напередодні новорічних свят харківські розважальні заклади повинні бути перевірені на предмет дотримання протипожежних вимог і норм. Про це заявив 1-й віце-мер Ігор Терехов на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Терехов нагадав, що днями у Львові в результаті пожежі в нічному клубі постраждали 25 осіб, а один чоловік, який отримав 95% опіків тіла, помер у реанімації.

«Зобов’язуємо перевірити всі розважальні заклади – нічні клуби, кінотеатри тощо, особливо в світлі того, що наближається Новий рік. З проведенням багатьох заходів зросте ймовірність загорянь, надзвичайних ситуацій, десь електропроводка не буде витримувати. Ми не допустимо такого, як у Львові! Крім того, до свят – на площі Свободи, в оперному театрі – необхідно все перевірити і обстежити, чітко визначити, як будуть організовані всі протипожежні заходи», – зазначив Ігор Терехов.

Своєю чергою, начальник Харківського міського відділу обл.управління ДСНС Володимир Юрченко повідомив, що деякі нічні клуби дійсно не дотримуються протипожежних норм. Матеріали щодо цих закладів передано до суду – на закриття до усунення порушень.