Ще одна перемога України

Красень -новобуд , усміхнений персонал  та відразу два президента. Входини у новому терміналі міжнародного  львівського аеропорту.

Президент України Віктор Янукович каже очільнику УЄФА Мішелю Платіні – сьогодні вони стали очевидцями чергової перемоги України на шляху до євро двадцять дванадцять. За такий термінал червоніти  не довелось керівникам летовища будь-якої світової столиці.

Віктор Янукович Президент України
ми відкриваємо найсучасніший термінал, який буде перевозити приблизно 2100 пасажирів на годину . В цілому в цей аеропорт державою буде вкладено більше 3-х млрд. гривень. І 90 % цих коштів ми вклали за останні 2 роки

Мішель Платіні , Президент УЄФА
те що було зроблено тут на Україні – це чудово, можна любити чи не любити футбол , але вся інфрастуктура, що була створена це прекрасно – і аеропорт, і дороги, засоби комунікації , і ваш український народ

За словами Віктора Януковича, за останні два роки фінансування підготовки до Євро збільшилось майже вдесятеро.  Президент України певен – проведення фінальної частини єврочемпіонату продемонструє всьому світові надійність України як партнера.