Шарівському палацу потрібні капремонт, реставрація та інвестори – голова облради

Більшість споруд Шарівського палацо-паркового комплексу «Садиба» потребують капітального ремонту та реставрації. Необхідні ремонт даху, заміна вікон, відновлення освітлення та водостоків. Про це сьогодні, 9-го серпня, повідомив в.о директора ОКП ХОР «Знахідка» Євген Корнієнко.

шарівка

фото-Marusya Vasilieva

На переконання голови облради Сергія Чернова, який сьогодні побував у Шарівці, головне завдання –  зупинити руйнування цієї унікальної для Харківщини архітектурної пам’ятки. Передусім треба зробити ремонт даху та водостоків. Наступний етап – пошук інвесторів. “Можливо, вдасться залучити кошти Державного фонду регіонального розвитку. Вкрай важливо не втратити цей зріз історії”, – сказав Сергій Чернов.

Довідково:

Шарівський палацо-парковий комплекс «Садиба», що знаходиться у смт. Шарівка Богодухівського району, є об’єктом культурної спадщини національного та місцевого значення, пам’яткою архітектури та містобудування. До складу комплексу входить Парк ландшафтний (охоронний №708). Загальна площа території палац – паркового комплексу становить 39,3 га.