"Сезон ляльок" на Різдво (відео)

Різдвяні, фантазійні та тематичні. У галереї “Мастро” стартував “Сезон ляльок”. Таким чином новітні майстрині значно збагатили та розширили традиції різдвяного вертепу.

 

Янголи, чарівники, кумедні звірята та Різдвяний дух. На виставці “Сезон ляльок” свої роботи представили і досвічені художники, і новачки лялькової справи. Матеріали різноманітні – порцеляна, гіпс, нитки та вовна. Поки народжується іграшка, кажуть майстрині, вона стає невід’ємною часткою автора. Натхнення почасти шукають у спогадах дитинства. Наприклад, Яніна Новікова дослухається до порад сина.

Яніна Новікова, майстриня

Идейный вдохновитель – это мой сын. Идей у него масса. Ему бы 5 таких мам, чтоб все воплощать. Так что идеи его, а образ мой.

Зроблені з душею ляльки не залишають байдужими ні дорослих ні маленьких відвідувачів виставки. Адже кожна робота несе у собі виключно позитивну енергію автора і його неповторний стиль.

Катерина, відвідувачка виставки

Мастера не перепутаешь. Ещё, наверное, детские какие-то мечты воплотились в этих работах. Есть, конечно, потрясающие очень. Настоящие произведения искусства.

Виставка ляльок, певні відвідувачі, не тільки джерело гарного настрою. Вона надихає спробувати власні сили у ляльковй справі.

 

Анастасія Горєлкіна

httpv://youtu.be/ndKvCDiQAS4