Сесія обласної ради

Як витрачати , що заощадили . Бюджетний блок питань був чи не найвагоміших з поміж тих, що їх напередодні розглянули депутати облради під час сесії.

Оптимізація програм, що фінансуються за кошт обласного бюджету – одне з питань, що обговорили депутати облради під час сесії. Пояснюючи доцільність такого рішення, губернатор Харківщини Михайло Добкін сказав –  частина з раніше ухвалених програм застаріла, передусім, морально. За приклад губернатор навів програму захисту російської мови.

Михайло Добкін, голова ХОДА

У нас должно быть 35 программ. И мы сегодня оптимизируем те программы, которые раньше были приняты, те, которые не соответствуют Стратегии. И мы выйдем к концу года, максимум в первом квартале следующего года на 35 программ, которые необходимы. Такие программы, как по защите русского языка, станут составляющими наших главных программ, которые финансируются в той степени, в которой мы можем себе позволить.

На одній з останніх цьогорічних сесій депутати розглянули і можливість перерозподілу грошей з бюджету. Мета такого кроку – їх ефективніше використання . Зміни торкнулись витрат коштів, що їх заощадили протягом року. Зокрема, у медичній галузі

Ігор Шурма, заст. голови ХОДА

Ми пропонуємо заощаджені кошти направити 525 тис. 825 грн. – на реконструкцію приміщень учбово-діагностичного корпусу для створення регіонального перинатального центру 3-го рівня у складі обласної клінічної лікарні. 154 тис. 436 грн. – для придбання лабораторного обладнання для обласної клінічної лікарні, яке буде використовуватися в діяльності обласного перинатального центру.

Наступного разу депутати збируться на сесію в середу, на наступному тижні. На часі  прийняття бюджету області на дві тисячі дванадцятий рік. У четвер з кошторисом країни визначились нардепи.

Олена Рижова