Сесії облради передували 4 пікети (фото)

Перед початком пленарного засідання сесії  обласної ради зібралось одразу 4 пікети. Учасниками одного стали члени Дворічанської організації товариства мисливців, під прапорами однієї з політичних партій, інші мітингарі вимагали знизити тарифи, також пікетували співробітники аграрного коледжу.
митинг4
Та найчисельнішим був мітинг на підтримку депутата обласної ради, голови правління громадської організації “Харківський антикорупційний центр” Дмитра Булаха, якого вчора побили невідомі. Колеги Дмитра пов’язують напад з його депутатською діяльністю та роботою в Антикорупційному центрі. На сесії облради Дмитро мав би виступати щодо низки питань. Тож  перед її початком активісти зачитали відкрите звернення із закликом негайно розслідувати напад на Дмитра Булаха та інших громадських активістів.
Звернення мітингувальників до депутатів облради
Ми вимагаємо від правоохоронних органів розслідувати якомога швидше цей злочин, і знайти виконавців та замовників нападу на Дмитра Булаха.
Василь Рябко – учасник акції
Діє якась чітка організована група, яка робить напади. Так само у листопаді місяці був скоєний напад на мене, я також отримав ззаду по голові біля свого будинку, і так само я не маю жодних результатів розслідування. Я прийшов підтримати Дмитра Булаха, щоб його справа була розслідувана, як і більшість таких справ.
Діана Корсун
Побитому вчора Булаху сьогдні – надали охорону. Про це повідомили в облуправлінні нацполіції ((відео 25 с)) Під палатою антикорупціонера цілодобово чергує поліція. Нагадаємо, на Дмитра Булаха напали вчора вдень в районі ХТЗ. Невідомі нанесли йому  удар сзаду по голові предметом, після чого почали добивати ногами. Нині депутат перебуває в лікарні, медики оцінюють його стан як середньої тяжкості. Напад на депутата правоохоронці вже кваліфікують за двома статтями кримінального кодексу – хуліганство та нанесення умисного тілесного ушкодження середньої тяжкості.