Сервіси ЄРЦ працюють у повному обсязі, з 1-го серпня відновиться он-лайн режим

Зараз всі сервіси ЄРЦ працюють в повному обсязі. Люди можуть оплатити послуги ЖКГ в будь-якому з пунктів прийому платежів, – повідомив голова правління Мегабанку Олександр Шипілов в інтерв’ю “Status quo” .

сайт ерц

Олександр Шипілов розповів, що не зважаючи на масову всеукраїнську вірусну атаку, банк ні на хвилину не припиняв роботу пунктів прийому комунальних платежів і здійснення ними операцій. Несприятливі обставини не вплинули на процес і терміни формування єдиних квитанцій від ЄРЦ. Харків’яни отримують єдині квитанції по оплаті комунальних послуг в звичайні терміни.

Оскільки процес відновлення систем комунікації між ЄРЦ і постачальниками комунальних послуг припав на період передачі оновлень баз даних, інформація оновилася з деякою затримкою. Однак хочу запевнити наших платників в тому, що ніяких обмежень по наданню послуг комунальних підприємств це за собою не спричинить. – запевнив Шипілов. ” Така домовленість є з нашими партнерами – комунальними підприємствами. Користуючись моментом, хочу подякувати їм за розуміння і готовність йти назустріч”, – сказав топ-менеджер “Мегабанку”.

Щодо сайту Єдиного розрахункового центру, то він не працює, адже через атаки вірусу загублена частина програмного коду. Програмісти цілодобово працюють над його відновленням. Йдеться тільки про код, тобто про частину програм, а не про дані, з якими програми працюють. Інформація, безпосередньо пов’язана з роботою ЄРЦ, зокрема, дані клієнтів, – знаходиться в безпеці і недоступна третім особам.

Найближчим часом плануються інтегрувати сайт Єдиного розрахункового центру, який працює як окремий онлайн-ресурс, в новий сайт банку, що надає собою сучасне IT-рішення, орієнтоване на максимальну доступність сервісів для клієнтів.

У “Мегабанку” запевнили, що з 1 серпня Єдиний розрахунковий центр знову буде доступний в режимі онлайн. При цьому блок, що стосується роботи ЄРЦ, стане частиною сайту “Мегабанку”. Безумовно, все традиційні, звичні платникам комунальних послуг функції і сервіси банку будуть доступні і на новій платформі.