Сальвадор Собрал із Португалії – переможець “Євробачення-2017”

Переможцем “Євробачення-2017” став Сальвадор Собрал із Португалії, – пише eurovision.ua.

сальвадор

Він набрав 758 бали із глибокою та чуттєвою піснею “Амар Pelos Dois” (укр. – “Для нас обох”), яка була написана його сестрою Луїзою. Це перша перемога Португалії на пісенному конкурсі Євробачення.

Друге місце отримав Крістіан Костов з Болгарії із 615 балами.

Молдовський гурт Sunstroke Project став третім із своєю піснею “Hey Mamma!” та 374 балами.

Гурт О.Torvald, що представляв Україну на Євробаченні-2017 з піснею “Time”, посів 24 місце з 26, отримавши від глядачів та суддів 36 балів.

Сальвадор Собрал – співак, якому вдається досягти на сцені унікальної музичної чуттєвості й магнетизму.

Він вивчав психологію, але пристрасть до музики взяла гору, і Сальвадор став одним з найперспективніших виконавців на португальскій та іспанській музичній сцені. Він мешкав у США та Барселоні, де навчався у престижному закладі Taller de Musics. Там Сальвадор працював над кількома цікавими музичними проектами, брав участь у проекті Bosa Nova, а також писав музику для себе та організовував зухвалі виступи, черпаючи натхнення у Чета Бейкера. Саме тоді його музика увібрала в себе особливості звучання Латинської Америки. Сальвадор має бездоганний контроль над своїм голосом та особливий магнетизм, яким привертає до себе увагу глядачів. Дебютний альбом Сальвадора “Excuse Me” був випущений у співпраці з Жуліо Ресенде (Júlio Resende) та Леонардо Алдреєм (Leonardo Aldrey) у 2016 році.

Вирішальний результат Євробачення-2017 став відомий після голосування професійних національних журі та телеглядачів. Їхні оцінки склали рівні частини загального результату. Журі оцінювали виступи конкурсантів під час другої генеральної репетиції фіналу, ввечері 12 травня, а глядачі голосували безпосередньо у ніч фіналу Євробачення-2017.

Виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд сказав: “Надзвичайно чудово бути в Києві – місті, яке достойно прийняло конкурс вдруге. Сальвадор Собрал створив неймовірну атмосферу не лише на сцені, а й передав її тисячам глядачів у всьому світі. І тепер ми з нетерпінням чекаємо на конкурс у 2018 році з нашими партнерами трансляції з Португалії, але зараз цей момент по праву належить Сальвадору Собрал”.

Конкурсанти виступали перед більш ніж 9000 глядачів у залі, на головній арені цьогорічного пісенного Конкурсу – в Міжнародному виставковому центрі. Фінальне шоу конкурсу транслювалося 45 різними країнами, включаючи Австралію та Сполучені Штати Америки.

Вперше в історії Євробачення ведучими шоу були три чоловіка – талановиті українські ведучі Олександр Скічко, Володимир Остапчук та Тімур Мірошниченко. Всі троє розважали глядачів та тримали хвилю емоцій як у залі, так і у Грін-румі.

Організатори також презентували захопливі інтервал-акти, в одному з яких виступила сучасна українська артистка ONUKA з Національним академічним оркестром народни інструментів (НАОНІ). Чудова сцена та багаторівневе освітлення додавали ефектності та драматичності виступам конкурсантів.

Під час фіналу цьогорічного пісенного конкурсу виступила переможниця Євробачення-2016 Джамала. Вона презентувала свою нову пісню “I Believe in U”. Також свою нову пісню “Я люблю” виконала співачка Руслана, яка вперше привезла Євробачення в Україну.

Мовником-організатором цьогорічного пісенного конкурсу Євробачення є Національна суспільна телерадіокомпанія України, телеканал UA:Перший. За підтримки Європейської мовної спілки команда організаторів подарувала світу насичений і неймовірно потужний фінал.

Приз Євробачення-2017 Сальвадору вручила Джамала. Тож Україна передала право проведення конкурсу наступного року Португлаії.