Садочки, школи та клуби змагаються за звання кращого у підготовці до навчального року

www.city.kharkov.ua

Кращі садочки, школи та клуби за зацікавленнями. Їх назвуть вже у четвер. Саме тоді у Харкові підіб’ють підсумки відповідного конкурсу. Від такого звання закладам не лишень пошана. В них і батьки своїх дітей приводитимуть охоче, і на міському рівні раді співпраці із закладами, чия адміністрації склавши руки все літо не сиділа.

 

Найкраще – для найменших. Поки харківська малеча відпочиває – в дитячих садочках кипить робота. Їх лагодять до нового навчального року. Традиційно, кращі дитячі заклади з усіх районів Харкова беруть участь у конкурсі-огляду. Затишком та косметичним ремонтом прискіпливу конкурсну комісію не здивуєш. У цьому дитячому садочку, у Київському районі, запевняють – малі тут не тільки відпочинуть, а й новими знаннями оволодіють. У садочку створені всі умови для оздоровлення. Зокрема, для дітвори, яка часто хворіє на застуду.

Олена Іржавська, завідувачка дитячим садком комбінованого типу «Веселка»

Мы обратили внимание в этом году на бассейн, для того чтобы детям было тепло, хорошо и уютно. Мы обратили внимание на спальные помещения, на групповые помещения – это все принималось по решению родителей.

Кабінет фізіотерапії – мовою дорослих, кімната для веселощів – так би назвала його дітвора. Малий Славко вподобав бігову доріжку.

Славко, вихованець дитячого саду № 74

Мне нравиться бежать на вот этом мотоцикле.

Готуються до першого вересня і в позашкільних дитячих закладах. Сюди, до клубу моряків, у вільних від уроків час приходять вчитись морській справі близько восьми сотен дітлахів. На вихованців тут чекають із нетерпінням. За словами директора клубу Юрія Оніщенко, лишилось лише пройти тех-огляд.

Юрій Оніщенко, директор клубу моряків

У нас подготовлены все классы, без исключения, вы видели, они готовы, готовы принять детей, у нас готовы все плавсредства, за исключением тех-осмотра. Ну тех-осмотр мы проходим перед началом эксплуатации.

До обрання переможців у конкурсі на кращий навчальний заклад підхід комплексний, розповідають у міському освітянському Департаменті. Враховується все – підготовка персоналу, власне приміщення тощо.

Ольга Деменко, директор міського Департаменту освіти

По подготовке к учебному году оцениваеться не только работа по подготовке материально-технической базы, благоустройству территорий, но прежде всего здесь и нормативно-правовая база, то есть наличие учебного плана, проэкта годового плана, все необходимые документы.

Конкурс триватиме три дні. Переможця оберуть вже у четвер.

 

Олена Рижова