Смерть через необережне поводження з рибальським начинням

Нещасний випадок стався з  громадянином В’єтнаму, 41-річним приватним підприємцем. На ставку поблизу села Велика Бабка Чугуївського району, під час рибалки він заплутався в лісці та на очах у свідків потонув, – повідомляє сайт ГУ МВС у Харківській області.
До місця пригоди виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили, що чоловік періодично приїжджав порибалити до Великої Бабки з Харкова, де проживав з дружиною у гуртожитку. Саме в Чугуївському районі він відпочивав від міської метушні та там же познайомився з місцевими рибалками, з якими іноді спілкувався та ловив рибу. Чоловіки навчили його вудити по-місцевому: при закиданні вудки на середину ставка, потрібно намотати ліску на руку так, щоб вудка не зламалася і була зафіксована. В’єтнамець пішов далі і придумав своє ноу-хау – він прив’язував ліску не до руки, а до ноги.

У день трагедії  любителі рибного полювання  зібралися на березі ставка. Місцеві хлопці, які були в 15 метрах від місця події, побачили людину, яка тонула. Вони кинулися їй на допомогу, але не змогли витягнути з водойми: було очевидно, що ліска, якою за ногу був прив’язаний чоловік,  зачепилася за корч. Хтось із рятівників кинувся на берег, знайшов ніж та перерізав ним міцну нитку. Коли постраждалого нарешті витягли на берег, йому спробували надати першу допомогу та викликали швидку. Приїхавши до місця виклику, медики констатували смерть. За  попереднім висновком,  смерть настала через  механічну асфіксію.

Тіло загиблого без видимих ознак насильницької смерті направлено до моргу. Про загибель повідомлено дружині, – повідомляє сайт УМВС в Харківській області.

Опубліковано: Світлана Маренич