Рятувальники майже 20 годин гасили пожежу в Ізюмському лісгоспі (фото)

Сьогодні, 9-го серпня, близько 9-ї ранку надзвичайникам Харківщини вдалось остаточно ліуквідувати лісову пожежу в Петрівському лісництві Ізюмського лісгоспу.Про це повідомили в обл.управлінні ДСНС.

ізюм3

Нагадаємо, повідомлення про пожежу надійшло опів на першу годину дня 8-го серпня. На бротьбу з вогнем виїхали 9 відділень ДСНС на автоцистернах, 4 автоцистерни та трактор лісгоспу, а також мобільна-оперативна група Головного управління ДСНС України у Харківській області. Крім того, на місці події працював пожежний гелікоптер, який здійснював обліт території для оцінки обстановки та масштабів пожежі.

Орієнтовна площа пожежі – близько 5 га, них 3.7 га  хвойної підстилки молодих хвойних насаджень та 1,3 га – підстилки змішаного лісу, що належить Ізюмському лісгоспу, Петрівського лісництва. Орієнтовна площа лісового масиву – 4 тис.707 га. О п’ятій вечора 8-го серпня пожежу локалізували.

Стканом на 7-му ранку 9-го серпня  працювали 2 відділення на автоцистернах пожежно-рятувальної служби та 10 чоловік о/с ДСНС, а також 3 автоцистерни, трактор та 12 чол. о/с лісгоспу. О 08:55 пожежу ліквідували.

На боротьбі з вогнем були задіяні 108 рятувальників. та 25 од. техніки, із них від ДСНС 48 чол. і 9 пожежно-рятувальних автомобілів, гелікоптер Мі-8 ДСНС, від Лісового господарства 10 автоцистерн та 5 тракторів та 60 чоловік працівників лісгоспу.