Рух потягів у метро відновлено

Рух потягів метро на Салтівській лінії сьогодні вранці, 18 квітня, зупинили через сторонній предмет на колії.

Про це повідомив директор департаменту транспорту і зв’язку Сергій Дульфан, йдеться на сайті мерії. Він категорично спростував чутки, що в результаті НП поїзд зійшов з колії. «Нічого подібного не було. На колії в тунелі опинилися сторонні предмети, внаслідок чого змістився струмоприймач одного з тягових вагонів. Сталося коротке замикання, і машиніст, згідно з інструкцією, знеструмив потяг. Щоб з’ясувати причини замикання, техслужба метрополітену створила комісію», – повідомив Сергій Дульфан.

Директор департаменту розповів, що надзвичайна ситуація виникла о 6:30 на перегоні між ст.м. «Імені академіка Барабашова» і «Київська». Поїзд зупинився за кілометр від ст.м. «Імені академіка Барабашова». Для таких випадків у метрополітені існує регламент дій, згідно з яким пасажирів вивели тунелем на станції. На цей час контактну рейку знеструмили.

Як повідомив Сергій Дульфан, тимчасово рух автобусів від ст.м. «Імені академіка Барабашова» спрямували до ст.м. «Московський проспект». Крім того, подали додаткові автобуси для перевезення пасажирів від ст.м. «Імені академіка Барабашова» до пл. Конституції. ДАІ виставило два пости для забезпечення проїзду автотранспорту.

Через 46 хвилин потяги в метрополітені відновили свій рух.

 

Ірина Гнатюк