Розподіл грошей

Понад дев’ять мільйонів гривень отримала Харківщина з держбюджету для компенсації перевезень пільговиків. Гроші між транспортниками поділять на найближчій сесії обласної ради.

 

Їз наданих з державної казни грошей один мільйон гривень призначені для автотранспортників. Проте це не живі гроші, а клірингові, пояснюють у фінуправлінні. Тож їх можна використати в розрахунках за енергоносії та електрику. Ще понад три мільйони, теж клірингових грошей, держава дасть залізниці та підземці. Харківському міськелектротрансу пощастило більше.

Сергій Овсянніков, начальник облфінуправління

Под приезд Президента вчера было получено обещание, и вчера поступили деньги- 6 миллионов для того, чтоб отдать их ХТТУ. И они, получив, закрыли задолженность по зарплате.

Під час засіданні обласної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту та зв’язку виступив голова облради. За його словами, визначаючись із робочими пріоритетами, депутатам варто пам’ятати про питання, що найчастіше порушують жителі Харківщини під час депутатських прийомів. Зокрема, виплата зарплатних боргів та якість медичної допомоги. Так, у Лозовій питання покращення медичних послуг можливо розв’язати на місцевому рівні, посадивши за стіл переговорів очільників району та міста.

Сергій Чернов, голова облради

Подивитися на можливості бюджетів, подивитися, який досвід є в аналогічних містах обласного значення: Ізюмі, Чугуєві, Люботині, де такі зміни, реформування проведено, і запропонувати оптимальний проект, щоб він працював на громаду Лозівського району та міста Лозова.

Комісіянти повідомили, значні кошти з державного гаманця отримають райони та міста обласного підпорядкування на погашення зарплатних боргів.

 

Світлана Маренич