Розгляд справи Тимошенко перенесено на 21 травня

Сьогодні біля будівлі Апеляційного суду, де продовжився розгляд справи Юлії Тимошенко, знову вирувало політичне протистояння.

Людмила, харків’янка

Она авантюристка и должна долго сидеть в тюрьме – никаких уступок быть не должно.

 

Київ- Харків- разом!!!

Попри різні політичні уподобання та гасла щодо Тимошенко, учасники мітингів висловлюють однакові прагнення: Корупції – ні, тим, хто порушує закони, – тюрми, незалежно від посади.

Любов Скіцько

Я буду стояти тут до тих пір, поки в Україні не будуть справедливі суди. Щоб чесних не судили, щоб мажори не згвалтовували жінок, дівчат – за це я буду стояти.

Максим, харків’янин

Я хочу, чтоб коррупционеры сидели в тюрьме. Меня достало, что со школы начинается, с садика: надо заплатить, чтоб ребенок родился нормальный, здоровый.

Суд постановив «вважати неможливим» розгляд справи Тимошенко без її участі. Наступне заасідання призначили на 21 травня.

Вікторія Калита, державний обвинувач

Державними обвинувачами вживаються всі передбачені законом заходи, щоб права Тимошенко щодо участі її в розгляді справи були додержані.

На думку захисту екс-прем’єрки, часу до 21 травня недостатньо, аби відновити здоров’я Юлії Тимошенко. Мовляв, німецькі лікарі говорили, що для цього потрібно кілька місяців.

Сергій Власенко, захисник Юлії Тимошенко

Німецькі лікарі, які приїдуть в Україну, вони проведуть ще одне обстеження і дадуть ще один висновок, на який також можна буде спиратися суду, розглядаючи питання про можливість слухання справи в подальшому.

 

Світлана Маренич