Розбудова країни, а не її занепад та розкол – Микола Азаров про стратегічну мету виборів

Прозорість гарантована. Очільник уряду Микола Азаров певен- завдяки встановленню веб-камер на виборчих дільницях створені серйозні гарантії прозорості голосування та запобігання фальсифікаціям.

Нині веб-камерами обладнані усі дільниці – загалом їх в Україні 34 тис. Така масштабна робота  напередодні виборів в Україні виконана вперше . Проект  важкий технічно і досить дорогий . Натомість,  його мета – дати  людям впевненість, що їх вибір захищений, того варта – переконані в Уряді .
Микола Азаров прем’єр-міністр України
Увага до виборів в Україні дуже значна. Ми чудово розуміємо, що всі чекають від нашої держави максимально демократичних і прозорих виборів. Але, в першу чергу, в цьому зацікавлені ми самі. Безперешкодний демократичний вибір громадян, змагання політичних програм і поглядів – базові цінності для нас

Розбудова держави, а не її занепад і розкол , – стратегічне завдання парламентських виборів – заявив прем’єр-міністр під час урядового засідання. За його словами. нинішня влада зробить все, аби Україна йшла сучасним шляхом прогресу і розвитку. На користь своїх слів , Азаров розповів про якісно-новий етап в забезпеченні українців власним житлом за прийнятною ціною. Уряд планує, щоб наступного року  програма будівництва доступного житла за передовими, здешевленими технологіями широко пішла у райцентри, середні і малі містечка, селища тощо. Водночас, клопіт місцевої  влади – виділення ділянок під таке масове будівництво , підведення інженерних мереж та комунакацій.
Микола Азаров прем’єр-міністр України
Можемо ми таку програму для українських сімей в кожному куточку країни підняти наступного року на новий рівень? Безумовно, можемо. Всі наші плани реально виконати за рахунок випереджального розвитку економіки, яка і забезпечить соціальну складову нашої політики

Наразі, вже нині українці оцінили переваги держпрограм, що допомагають придбати власне помешкання. 15 тис. людей забажали отримати іпотечні кредити , до участі у програмі забезпечення доступним житлом визначені 15, 5 тис.  квартир.