Рослинні засоби для лікування облисіння, випадання волосся або алопеції

Рослинні лікарські засоби для лікування облисіння і стимулювання зростання нового волосся мають в своєму складі трави, які допомагають оживити шкіру голови і активізувати волосяні фолікули!

Щоб впоратися з облисінням і поліпшити загальний стан здоров’я волосся за рахунок збільшення циркуляції крові в шкірі голови, трави допомагають досягти балансу чоловічих гормонів, які як вважають, мають ефект на облисіння.

Амінокислоти необхідні для лікування облисіння і збереження голови здоровою, тому що волосся на 98% складаються з білка.

Засоби від випадіння волосся

Чудовими джерелами масел, багатих жирними кислотами, є масло примули вечірньої, масло чорного кмину, насіння льону і масло волоського горіха.

Насіння кунжуту для лікування облисіння і алопеції
насіння кунжуту також є аюрведичні засобом від випадіння волосся. Ви можете додавати насіння кунжуту в усі види страв і використовувати кунжутне масло як тонізуючий засіб для волосся. Жменя насіння кунжуту містить хорошу добову дозу кальцію, магнію і цинку, мінералів, які необхідні для зміцнення волосся, кісток і нігтів. Кунжут – це смачне доповнення до вашої дієті, і якщо воно допоможе вам зберегти волосся, тим краще.

Часник допомагає відростити волосся
Як і цибулю, часник має високий вміст сірки. Це причина, чому він використовується в народній медицині для стимулювання росту волосся.

Як використовувати часник для лікування алопеції

Ви повинні розчавити кілька зубчиків часнику.
Додайте до нього столову ложку кокосового масла і нагрівайте суміш кілька хвилин.
Дайте трохи охолонути, видаліть часник, а потім помасажуйте шкіру голови.
Ви можете залишити суміш на 30 хвилин, а потім вимити волосся.
Робіть це двічі на тиждень. Зберігайте решту кошти в чистій скляній банці.