Романтика в Університеті Внутрішніх Справ

Іхня служба “небезпечна і важка”. Та сьогодні вони повністю занурилися у романтику. День Святого Валентина відзначали курсанти університету внутрішніх справ.

День святого Валентина, що відзначається сьогодні, майже для половини українців перетворився на повноцінне свято. Не виключенням є і ті хто готується до служби, як то кажуть і “небезпечної і тяжкої”. Артем , навчається на факультеті громадської безпеки. Хлопець каже, хоч поки і не знайшов свою другу половинку, у день всіх закоханих ніяк не відчуває себе за бортом свята.

Артем Гершкевич , курсант 2го курсуЦе прекрасне свято. Тому що кохання це саме велике почуття яке може бути в цьому житті.

І насправді. Свято зі смаком романтики припало до душі кожному. А все тому , що любов об”єднує, певен ректор університету внутрішніх справ Олександр Бандурка.

Олександр Бандурка, ректор ХНУВС

Це свято людських почуттів . Свято любові, кохання. І воно найбільше відповідає тому символу життя – віра , надія, любов. Певне любов тут є головним.

А ось на запитання , кого першим привітав, Олександр Маркович відповідає впевнено та з посмішкою.

Олександр Бандурка, ректор ХНУВС


Ну дружину , в першу чергу.

Серед сотні чоловіків у формі, Світлана почуває себе звично. Каже поздоровити не забуває ніхто. Увага така, що почуваєш себе королевою. А ось сама дівчина каже, що чекає цього свята з нетерпінням , адже це день коли можна нагадати про свою любов.

Світлана Ярношук , курсант 3го курсу


В цей день я вітаю в першу чергу свою кохану людину. Своїх друзів і близьких.

Концертна програма стала для курсантів кращим подарунком в день кохання. Адже серед суворих буднів навчання є день коли любов поєднує всіх.
Тетяна Сорокоус.