Родинам загиблих в аварії на Сумській виплатять по 20 тис.грн. допомоги

Чи візьмуть під варту 20-річну стадентку, яка вчора ввечері на Лексусі збила насмерть 5-х людей на Сумській, вирішуватимуть завтра, в Київському райсуді Харкова.

авария допомога

З 5-ти загиблих в смертельній ДТП в центрі Харкова поки що встановлено особи 2-х, – повідомили в поліції. Особи 3-х інших загиблих встановлять за допомогою впізнання родичами. Тим часом правоохоронці вже заявляють – винуватцем смертельної ДТП в центрі Харкова, була саме кермувальниця Лексуса.

Олег Бех – начальник обл.управління Нацполіції 

Попередньо слідчі можуть підтвердити, що вказана подія сталася з вини водія Лексуса. Однак будуть додатково призначені експертизи, які остаточно дадуть можливість слідчому підготувати справу до направлення до суду.

Водій іншого автомобіля, учасника ДТП, Вольцвагена Туарег проходить у справі як свідок. А ось водій Лексуса затримана, на авто накладений арешт. Давати покази слідчим дівчина відмовилася. Та вже завтра суд обере їй міру запобіжного заходу. Експертиза показала, що дівчина була твереза, а ось чи приймала наркотики – стане відомо завтра.

Олег Бех – начальник обл.управління Нацполіції 

Встановлено, що в крові був відсутній алкоголь. Щодо вмісту наркотиків, результати експертизи будуть не раніше чим завтра.

Інформації про швидкість до моменту аварії обох автомобілів у правоохоронців немає, – чекають на результати експертиз. Натомість, поліція встановлює, чому дівчину, водія Лексуса, не позбавили прав за 6 адмінпротоколів про порушення правил дорожнього руху за останні 2 роки. Нині за смертельну аварію дівчині загрожує до 10-ти років в’язниці. Мерія обіцяє оплатити поховання загиблих та допомогти родинам постраждалих.

Ігор Терехов – 1-й заст. Харківського міського голови  

Всем погибшим мы возьмем затраты на похороны на себе. Семьям погибших будет выплачена материальная помощь 20 тыс грн, это тот потолок, который мы можем выделять.

Також мерія пообіцяла оплатити лікування усіх постраждалих у ДТП.

Діана Корсун