Робота, автобусна зупинка, яма. У Харкові жінка провалилась під землю

Робота, автобусна зупинка, яма. Саме за таким маршрутом поверталася додому Любов Корольова. Вона поспішала, зробила один крок та опинилась у ямі глибиною близько 4-х метрів.

 
Олена Рижова, кореспондент

Ще зранку на цьому місці ані огорожі, ані попереджувальних стрічок не було. А вже пообіді, кажуть місцеві жителі, комунальники намагались ліквідувати яму. Причина – ввечорі до ями впала жінка.

Єдине, що її врятувало, каже Любов Корольова – трос, що висів у водопроводі.

Любов Корольова, постраждала

Нырнула с головой, потом увидела какой-то шнур висел, я схватилась за тот шнур. Мужчина заглянул в яму, я начала кричать.

Чоловік, що намагався врятувати жінку – викликав рятувальників. За словами самої постраждалої, у водопроводі вона провела близько півгодини. Цього часу, каже лікар Роман Літвинов, вистачило б аби через переохолодження у жінки загострились хронічні захворювання або розпочалась пневмонія. Проте, після визволення постраждала відмовилась їхати до лікарні. Рятувальники дали їй гроші на маршрутку та відправили додому. Наразі жінка нарікає на болі у кінцівках, спині та животі. За словами місцевої жительки Людмили Літвинової, наступного дня, близько обіду приїхали комунальники.

Телефоном в управлінні комунального господарства Новинам “Сьогодення” повідомили, що цей випадок трапився через аварію на водопроводі. Але вже все виправлено, а яму огородили до завершення ремонтних робіт. Проте, люди дотримуються версії дощів – начебто під час негоди вимило люк. А це додаткова небезпека на дорозі. Окрім цього, каже Антоніна Нагієва, автобуси, що наразі зупиняються у невстановленому місці також наражають людей на небезпеку.

Антоніна Нагієва, харків’янка

Последние пару лет остановка почему-то спонтанно перенеслась с настоящей остановки, вот сюда, на временную можно так ее назвать. Люди не знают, что тут находится люк, который вот спрятан под землей, раньше его не было видно. Сегодня его видно. Рядом находится сток. Это очень опасно.

Ігор Лупандін, помічник начальника обласного управління МНС

Где есть пешеходный переход дороги – это имеется ввиду пешеходный переход или зебра, таких стоков нет. Они устанавливаются на определенном растоянии для того, чтобы обезопасить людей, которые должны переходить дорогу. Точно так нет и в специальных местах отведенных для автотранспорта. Здесь можем только предпологать, что определенные маршрутчики, маршрутное такси определило место для остановки, что им там удобно. Но тем самым получается, что люди могут подвергаться определенной опасности.

Рятувальники попереджають: саме під час дощів люди можуть не побачити яму зливової каналізації або відкриті люки, тому слід за будь-якої погоди уважно дивитися під ноги.

 

Олена Рижова