Різдвяний подарунок Слобожанщині

Подарунок від харківських вчителів у галереї “Мистецтво Слобожанщини”. В числі авторів виставки – кілька десятків художників. І хоча за плечима чи не кожного – вихованння не одного покління знаних не лише в Україні митців, для багатьох нинішня виставка – перша в житті.

 

Різдвяний подарунок Слобожанщині. Презентували його викладачі школи естетичного виховання. Їхня праця, зазвичай, лишається за лаштунками. Натомість, виховання митців, знаних в Україні та за кордоном, саме їх заслуга.

Дмитро Кузнєцов, начальник обл. управління у справах культури і мистецтва

Сегодня первая выставка преподавателей школы эстетичского воспитания и художественных отделений эстетических школ. И я уже говорил, что несколько незаслуженный факт у нас был, что преподавателей этих школ всегда оставались в тени. И всегда на первом плане были их талантливые дети. Вот сегодня мы эту ситуацию исправим.

В експозиції виставки – роботи більше як сімдесяти викладачів з Харківщини. Для багатьох її учасників вона чи не найперша, що проводиться в галереї.

Олександр Лисенко, викладач художньої школи ім.Рєпіна

Я думаю, что эта выставка полезна для всех. Для педагогов, те которые работают. Потому, что тут показаны разные стили, мировоззрения художников, пластические, какие-то, навыки. Она прежде всего интересна общением. Потому, что мы учимся. Мы учим учеников, но и учимся друг у друга.

Самі автори та відвідувачі виставки солідарні в бажанні – вона має стати традиційною.

 

Олег Дяченко