Рівні можливості учасникам виборчих перегонів

Учасникам виборчих перегонів – рівні можливості. Під час сьогодняшньої зустрічі з главами райдержадімністрацій Президент України Віктор Янукович наголосив на необхідності забезпечення рівних умов для представників усіх політичних сил під час парламентських виборів, що будуть цьогоріч восени.

Віктор Янукович Президент України

Під час виборчої кампанії ми повинні як представники влади створити рівні умови для всіх представників політичних партій. Щоб не було нарікань, ви повинні завжди пам’ятати, що прозорість виборів – це обличчя не тільки політичних партій, а і влади.

Очільникам районів глава держави сказав – про створення належних умов, на кшталт підготовки дільниць до голосування необхідно подбати вже зараз – йдеться зокрема про ремонт приміщень. Те саме стосується забезпечення порядку безпосередньо під час голосування. За словами Президента, від результатів парламентських виборів залежатиме, як країна житиме далі. Вдасться зберегти стабільність – і далі, Уряд, Парламент і Президент будуть працювати в єдиному ланцюгу – буде успіх.

 

Юлія Губська