Річкою дешевше – на Дніпрі звели перевантажувальний зерновий термінал

В держбюджеті на 2013-й  рік будуть гроші для розчищення русла Дніпра, – про це повідомив сьогодні очільник уряду Микола Азаров під час відкриття річкового перевантажувального зернового терміналу підприємства  “Нібулон” у  Переяслав-Хмельницькому районі, що на Київщині . Від розвитку річкової транспортної інфраструктури зиск подвійний , – каже Аззаров. Розвантажуються автомобільні шляхи та залізниця і , водночас, українські експортери заощадять на вартості вантажних перевезень . Особливо це стосується сипких речовин, на кшталт зерна.
Микола Азаров прем’єр-міністр України
наша мечта восстановить Днепр как мощнейшую транспортную компанию . не только Днепр и Южный Буг, например. разгрузить наши автомобильные дороги и перевозить грузы сыпучие самым дешевым видом транспорта – речным

Зацікавлені у річкових перевезеннях бізнесові компанії мають разом із державою взяти участь у розчищенні фарватеру Дніпра і розвитку річки як транспортної магістралі, – вважає Микола Азаров.
Микола Азаров прем’єр-міністр України
мы много говори, что мы движемся в Европу. вот как мы движемся .это наше реальное движение, на самые передовые позиции, абсолютно реальное движение. и я поблагодарил руководителя компании за самое главное- за его стратегическое мышление, перспективный подход. он вкладывает заработанные деньги в развитие своей компании ,а, значит, и нашей страны

Інвестиції СП “Нібулон” , що є одним  із найбільших українських виробників і експортерів зернових і олійних культур, у будівництво терміналу – 170 млн.грн.  Площа новобуду  – більше 5 га ,  тут одночасно можна зберігати понад 75 тис.тон , і щодоби відвантажувати на водний транспорт  10 тис.тон вантажів.