Рекорд України та губернатор на двоколісному – Велодень в Харкові (відео)

12-й Велодень відбувся сьогодні, 20-го травня, у Харкові під гаслом «Рулюєш ти!»,повідомили в мерії.

велодень

Цього року в ньому взяли участь понад 10 тис. людей. Колони велосипедистів почали збиратися з ранку в різних районах міста – на Салтівці, Олексіївці, Нових Домах, Холодній Горі, ХТЗ тощо. Потім всі вони рушили до площі Свободи. Люди різних професій і віку приїхали на Велодень сім’ями, з дітьми. Як повідомили під час відкриття Велодня, найстаршому учаснику заїзду було 74 роки, наймолодшому – 3,5.

Перед стартом на площі близько 4 тисяч велосипедистів вишикувалися і сформували фразу «Я ♥ Харків». Нагадаємо, що два роки тому на Велодні велосипедисти створили фігуру велосипеда, а торік – Дзеркального струменя, встановивши рекорд України.

Стартував велопробіг біля пам’ятника козаку Харьку. Маршрут велосипедистів пролягав центральними вулицями міста.

До учасників Велодня приєдналась і губернатор Харківщини Юлія Світлична.

“Я не перший раз беру участь у спортивних заходах, які проходять не тільки в місті Харків, а й в цілому в області. Вважаю, що за спортивним способом життя – здоров’я нашої нації. Я дуже рада, що сьогодні тисячі харків’ян приєдналися до Велодня. думаю, з кожним роком ця акція буде збирати все більше людей. Починали ми з 150 чоловік 13 років тому, сьогодні тут – тисячі. І цим можна пишатися! ” , – сказала губернатор Харківщини.