Рекорд України, майстер-класи та парад федерацій – в Харкові відбудеться Ярмарок спорту

IV Ярмарок спорту відбудеться в суботу, 9-го вересня, в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

спорт ярмарок

Як повідомив директор міського департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, в ньому візьмуть участь близько 60 спортивних організацій.

Традиційно ярмарок проведуть на початку навчального року, коли різні спортивні школи проводять набори в секції. В одному місці вдається зібрати представників всіх федерацій, а діти та їхні батьки зможуть познайомитися, поспілкуватися з тренерами, дізнатися розклад занять і записатися в секції. Торік ярмарок відвідали близько 80 тис. чоловік. За статистикою, завдяки цьому заходу щорічно до занять спортом залучаються тисячі дітей і дорослих.

Олексій Чубаров зазначив, що цього року в парку планують встановити рекорд України з наймасовішого виконання вправи тхеквондо. Очікується, що в ньому задіють близько 2,5 тис. спортсменів. Стати учасником події національного масштабу можуть всі, хто займається цим корейським бойовим мистецтвом. Вік не має значення.

Після встановлення рекорду на центральній алеї пройде парад спортсменів і федерацій, які вони представляють. Також у параді візьмуть участь чемпіони різних видів спорту, в тому числі харківські синхроністки, які в цьому році завоювали золоті медалі на етапі Світової серії в Іспанії, срібну медаль на чемпіонаті світу і ще кілька нагород на змаганнях міжнародного рівня.

Ярмарок розпочнеться о 12:00 з встановлення рекорду, після цього пройде парад федерацій. Протягом дня гості заходу, дорослі і діти, зможуть ознайомитися з різними видами спорту, для них спортсмени проведуть майстер-класи.