Реконструкція аварійних балконів за кошт власника квартири

Балкон – частина квартири, яка теж вимагає ремонту. На сьогодні 6 тисяч харківських балконів знаходяться в аварійному стані. Частина з них потребує поточного ремонту, решта – капітального, про це сьогодні повідомив директор Департаменту комунального господарства Роман Нехорошков.

 

Будинку по вулиці Полтавський шлях 57/59 понад півстоліття. Він потребує ремонту, а особливо демонтажу балконів. Причина – їхня аварійність. Два місяці тому мешканців будинку попередили про демонтаж.

Роман Нехорошков, директор Департаменту житлового господарства

8 из 10 балконов на сегодняшний день мы демонтировали, осталось 2 со стороны Полтавского шляха на последнем этаже.

Минулого тижня в адміністрації Жовтневого району пройшла зустріч з мешканцями будинку. Їм запропонували кілька варіантів конструкцій балконів. За словами Романа Нехорошкова, відновлення буде відбуватися за рахунок особистих коштів мешканців – кожному по 6 тисяч гривень.

Роман Нехорошков, директор Департаменту житлового господарства

В основном практически на 99% – это балконы, которые находятся в собственности самих жителей и относятся к общей площади их приватизированного жилья.

Наступного тижня відбудеться ще одна зустріч з мешканцями. На ній їм запропонують проекти і підрядника. Як зазначив Роман Нехорошков, знесення аварійних балконів здійснюється по всьому Харкову в рамках реалізації програми реконструкції фасадів.

 

Світлана Слободян