Регіональному центру адмінпослуг потрібні адміністратори

Міський департамент адмінпослуг та споживчого ринку оголосив конкурс на посади 10 адміністраторів для Регіонального центру надання адміністративних послуг. Про це сьогодні, 22 травня, повідомила директор департаменту Вікторія Китайгородська.

адміністратор

За її словами, для роботи в центрі вже відібрані 22 адміністратори.

«Ми сподіваємося, що до нас прийдуть ще молоді, комунікабельні та енергійні фахівці, які зможуть якісно та ефективно надавати послуги харків’янам», – зазначила Вікторія Китайгородська.

Вона повідомила, що серед вимог до кандидатів на посаду адміністратора – знання державної мови, наявність вищої освіти, базові знання ПК. Також співробітник повинен бути громадянином України, бажаний досвід роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі.

В мерії нагадали, що в Регіональному центрі надання адміністративних послуг, який зараз реконструюється на пр. Тракторобудівників, 144, надаватимуть близько 450 послуг адміністративного, соціального і пенсійного характеру. Також буде організовано «молодіжне вікно» для консультаційно-інформаційної допомоги студентам, в т.ч. іноземним, для більш швидкої адаптації в Харкові. Крім того, в центрі можна буде отримати юридичні консультації або написати заяву на ім’я міського голови. Відвідувачів будуть обслуговувати в приміщенні на першому поверсі будівлі, яке буде організоване за принципом «open space» – вільного простору без кабінетної системи. Усередині будівлю оснастять всім необхідним для комфорту людей з обмеженими можливостями. Перед входом буде облаштовано автопарковку на 200 місць.