Регіональний центр адмінпослуг обслуговуватиме й жителів сусідніх областей

Зараз роботи зі зведення центру тривають на всіх 6-ти поверхах будівлі по пр. Тракторобудівників, 144. До Регіонального ЦПАУ провели всі комунікації, й будівельники вже беруться до оздоблювальних робіт, – повідомили в ХОДА.

цнап строительство

«Плитку повинні закінчити класти в цьому місяці, лінолеум – у наступному. За графіками всі роботи ми повинні завершити в серпні, – розповіла майстер фірми-підрядника будівництва центру Катерина Андрієвська. – На даний момент матеріалів повністю вистачає, все, що замовляємо, підвозять дуже оперативно».

Губернатор Харківщини Юлія Світлична зазначила, що обсяг робіт, які ще належить провести, чималий. Однак процес уже виходить на фінішну пряму.

«Приміщення центру буде площею фактично 6000 квадратних метрів з можливістю організації тут 320 робочих місць, – навела дані Юлія Світлична. – Це буде найпотужніший і комплексний центр, який надаватиме найбільшу кількість адміністративних і соціальних послуг – близько 450. Їх зможуть отримувати всі жителі міста Харків та Харківської області – незалежно від місця реєстрації. Плануємо також розширити надання послуг за територію Харківської області – центр надаватиме послуги мешканцям суміжних областей за принципом екстериторіальності».

Довідково:

Регіональний центр надання адміністративних та соціальних послуг зможе обслуговувати до 2000 громадян на день. Працювати з відвідувачами будуть у приміщенні на першому поверсі будівлі, яке організовують за принципом «open space» – вільного простору без кабінетної системи. Усередині будівлю оснастять усім необхідним для людей з обмеженими можливостями.

У «бек-офісі» працюватимуть представники Пенсійного фонду, відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харківського міського управління юстиції, представники Управління праці та соціального захисту населення, представники міграційної служби, Управління реєстру територіальної громади Департаменту реєстрації Харківської міськради. Також в центрі перебуватимуть представники Управління реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців Департаменту реєстрації Харківської міськради, представники Управління праці та соціального захисту населення.

Передбачається також створення єдиного call-центру та «Інформаційно-консультаційного вікна для іноземців». Основними завданнями останнього стане спрощення отримання документів для інвесторів у сфері створення і ведення бізнесу, реєстрація місця проживання і отримання інших послуг.